Sistemos funkcionalumas pagal prekių tiekimo grafikus apskaičiuoja optimalius rekomenduojamus tai dienai užsakyti prekių kiekius, leidžia darbuotojui juos peržiūrėti atkreipiant dėmesį į sistemos pažymėtas prekes ir rekomendacijas, ir esant poreikiui, juos pakoreguoti siekiant maksimizuoti naudos efektyvumą. Pasiekus norimą naudos efektyvumo rezultatą, kiekiai tvirtinami ir prekių užsakymus sistema automatiškai persiunčia tiekėjams.

Sistemos galimybės leidžia valdyti tiekėjų informaciją, prekių pateikimo grafikus, prekių aprašymus, komplektiškumą įpakavimais, prekių galiojimo terminus, piniginius limitus.

Užsakymo metu analizuojamas užsakomų prekių kiekis, kad trumpai galiojančių prekių atsargos neviršytų jų galiojimo terminų.

Asortimento, prekių pardavimo kainų keitimai ar rinkodariniai veiksmai nedaromi kiekvieną dieną, todėl dažniausiai užtenka vienu mygtuko paspaudimu patvirtinti užsakymus ir jie bus persiųsti tiekėjams kiekvienam pagal jų prekes.

 

Nauda

 

Užsakymų formavimas yra esminis procesas, siekiant maksimizuoti naudos efektyvumą. Terra Stock užsakymų skaičiavimo sistema, remdamasi prekių tiekimo grafikais, apskaičiuoja optimalius prekių kiekius kiekvienai dienai, leidžiančius efektyviai valdyti atsargas ir išvengti nuostolių dėl pasenusių prekių. Darbuotojai gali peržiūrėti ir koreguoti rekomenduojamus kiekius, atsižvelgdami į sistemos pateiktas rekomendacijas, taip užtikrinant optimalų prekių užsakymų valdymą. Užsakymo forma leidžia lengvai patvirtinti užsakymus vienu mygtuko paspaudimu, o užsakymų pateikimo sistema automatiškai persiunčia juos tiekėjams. Sistema taip pat valdo tiekėjų informaciją, prekių pateikimo grafikus, aprašymus, komplektiškumą, galiojimo terminus ir piniginius limitus. Prekių užsakymo forma ir formavimo apjungimas su kitais procesais užtikrina sklandų ir efektyvų užsakymų valdymą, maksimaliai padidinant įmonės naudos efektyvumą.