Terra Stock sistema sukurta, naudojant šiuolaikines informacines technologijas ir inovatyvius DI sprendimus, kad įmonė galėtų siekti maksimalios naudos, pakeltų veiklos efektyvumą, sumažintų darbo sąnaudas ir palaikytų optimaliausią nenutrūkstamą atsargų kiekį ir naudojamą pinigų srautą. Sistemos teikiamos galimybės padeda įveikti keliamus iššūkius veikloje.

 

Kokios technologijos naudojamos?

 

DI, arba dirbtinis intelektas, yra šiandieninis verslo pasaulio įrankis, leidžiantis prognozuoti ateities tendencijas ir tinkamai reaguoti į rinkos pokyčius. Tai ne tik sumažina riziką, bet ir padeda maksimizuoti pelną ateityje.

Tokia sistema, veikianti naršyklėje, atneša nepaprastą lankstumą. Galimybė pasiekti ją iš bet kurio pasaulio taško palengvina darbą ir sprendimų priėmimą. Tai ne tik patogu, bet ir efektyvu, nes leidžia operatyviai reaguoti į rinkos pokyčius iš bet kurio pasiekiamo taško.

Sistema yra sukurta atsižvelgiant į įmonės jau naudojamas programas. Ji yra lengvai integruojama su buhalterinės apskaitos ar sandėlio valdymo sistemomis, suteikdama galimybę suderinti visus įrankius vienoje vietoje, sklandžiai valdyti veiklą ir siekti maksimalių rezultatų. Tai ne tik žingsnis į priekį technologijų pasaulyje, bet ir puikus įrankis siekiant veiksmingumo bei efektyvaus sprendimų priėmimo.

 

 

Ką apima sistema?


Terra Stock sistema, sukurta moderniomis informacinėmis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, apima platų funkcionalumą, leidžiantį įmonėms efektyviai valdyti savo atsargas. Įdiegti mokslininkų kurti algoritmai sistemoje užtikrina tinkamą informacijos apdorojimą ir analizę, suteikiant aiškius prognozės rezultatus. Tai ne tik padeda numatyti atsargų apyvartumo rodiklius, bet ir palengvina būsimų priemonių nustatymą verslo procesuose. Atsargų apyvartumas dienomis tampa ne tik pamatuojamas, bet ir suprantamas, įgalindamas veiksmingą veiklos valdymą ir priimant efektyvius sprendimus.

 

Šios sistemos teikiamos galimybės, pavyzdžiui, rekomendacijos ir intuityvi vartotojo aplinka, išties prisideda prie atsargų valdymo efektyvumo. Jų panaudojimas leidžia sutaupyti laiko, o svarbiausia - padidina darbo efektyvumą. Be to, sistemos užtikrintas saugumas, apimantis teisių suteikimą vartotojams pagal jų funkcijas įmonėje, tampa neatsiejama funkcionalumo dalis. Tai ne tik sukuria tvirtą atsargų valdymo sistemą, bet ir užtikrina veiklos stabilumą bei efektyvumą, atspindint verslo veiklos reikiamą stabilitetą.

 BENDRAS ATSARGŲ VALDYMO SISTEMOS FUNKCIONALUMAS:

  • Sistemoje naudojami mokslininkų kurti algoritmai leidžia užtikrinti tinkamą informacijos apdorojimą ir analizės bei prognozės pateikimą;
  • Sistemos rekomendacijos padeda taupyti laiką ir daro darbą efektyvesniu;
  • Sistemos saugumą užtikrina vartotojų teisių suteikimas, pagal jų atliekamas funkcijas įmonėje;
  • Vartotojo aplinka intuityvi ir lengvai suprantama.