Jums jau aiškus atnaujintas prekių asortimentas, turite išdėliotas prekes savo lentynose, paruošėte puikias rinkodarines akcijas. O čia dar šventės "ant nosies"! Ir žinoma, Jūs tikrai nenorite nuvilti savo pirkėjų ir pasitikti juos pasipuošę "skylėmis" lentynose. Tačiau taip pat nenorite lentynose sandėliuoti "surūgusių" prekių, kurias po kurio laiko teks nukainoti ar išmesti.

Intelektinė sistema Terra Stock, atsižvelgiant į tai ar didmeninė ar mažmeninė prekyba, naudoja skirtingus (tame tarpe ir DI) algoritmus ir nustatymus pagal prekių judėjimo sudėtingumą, įmonės ar parduotuvės pardavimų istorinius ir einamuosius duomenis, apskaičiuoja kiekvienai prekei pakankamą optimalų atsargų kiekį. Pajutusi netikėtą prekės pardavimo pasikeitimą (nestabili prekės paklausa, akcija, sezoniškumas, šventinis periodas), operatyviai reaguoja į prekės atsargų papildymą siekdama išvengti "skylių" ar stabdymą jeigu kyla pavojus "užraugti" prekes. Terra Stock gali pasiūlyti keisti prekės pardavimo sąlygas, jeigu rodikliai rodo, kad smarkiai pasikeitė prekės naudos efektyvumas.

NaudaTerra Stock intelektinė sistema siūlo pažangius atsargų valdymo sprendimus, leidžiančius efektyviai atlikti atsargų apskaitą įmonėje. Sistema naudoja įvairius modelius ir metodus, įskaitant dirbtinio intelekto algoritmus, kad užtikrintų optimaliausio atsargų kiekio palaikymą. Naudodama istorinius ir einamuosius pardavimų duomenis, Terra Stock apskaičiuoja kiekvienai prekei optimalų atsargų kiekį. Atsargų apskaita ir optimizavimas atliekami naudojant atsargų apskaitos kortelę ir kitus dokumentus, kurie padeda stebėti atsargų pokyčius. Sistema operatyviai reaguoja į prekių paklausos pokyčius, siūlo koreguoti prekių pardavimo sąlygas ir taip užtikrina efektyvų atsargų valdymą.