"Terra IT" privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame.


1. Kokią informaciją mes renkame?


Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informaciją apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.


2. Slapukai


Slapuką sudaro informacija, kuri yra siunčiama interneto naršyklei iš tinklo tarnybinės stoties ir laikoma naršyklėje. Ši informacija siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine, panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.


3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas


Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
• stebėti vartotojų elgseną mūsų svetainėje;
• atsakyti į Jūsų užklausas, pateiktas mūsų puslapyje;

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų, pateiktų užklausos formoje, jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.


4. Politikos pakeitimai


Mes pasiliekame teisę atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.


5. Kitos interneto svetainės


Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Nuorodose nurodytos interneto svetainės taip pat priklauso UAB "Terra IT", todėl jose galioja ta pati privatumo politika.