Parinkę prekių asortimentą ir aktyviai vykdydami rinkodaros strategijas, sumaniai valdome prekių atsargas, pastoviai stebime ir analizuojame apyvartos ir naudingumo pokyčius, itin svarbu užtikrinti tvarkingą, logiškai pragalvotą prekių pateikimą-išdėstymą pardavimo vietoje. Būtent čia mūsų pirkėjas renkasi ir pasiima jam patikusias ir reikalingas prekes. Šiame galutiniame etape atsiskleidžia darbo ir sumanumo pareikalavusi pardavimų verslo sėkmė.

Prekių išdėstymo lentynose įrankis užtikrina, kad parduotuvės salės darbuotojai lengvai įgyvendins Jūsų sumanytą prekių išdėstymą lentynose įvedant naują prekę ar pildant lentynas prekėmis.

Terra Stock intelektinė atsargų valdymo sistema suteikia išskirtines galimybes efektyviai valdyti prekių atsargas, remiantis sumaniai parinktu prekių asortimentu ir rinkodaros strategijomis. Svarbiausias akcentas yra tvarkingas ir logiškai suderintas prekių pateikimas ir išdėstymas, kuris lemia pardavimo vietos sėkmę. Šios sistemos planograminiai sprendimai užtikrina, kad prekių išdėstymas lentynose atitiktų prekių išdėstymo principus, leisdami lengvai įdiegti naujas prekes ar papildyti esamas. Tai suteikia parduotuvės darbuotojams patogią būdą efektyviai organizuoti prekes ir pateikti jas klientams pagal aiškią logiką. Ši sistema ne tik užtikrina tvarkingą parduotuvės vizualą, bet ir padeda optimizuoti pardavimus bei didina pirkėjų pasitenkinimą pasiūlytu asortimentu.